Вила, базен и двор како од бајките: Погледнете во луксузниот дом на Лепа Брена

27 мај, 2020
lepa

Пејачката реши да им покаже на сите свои обожаватели каде ги поминува најмирните и најубавите моменти.

Познато е дека Лепа Брена и Бобо Живојиновиќ имаат прекрасен дом на Бежаниска коса во Белград, но минатата година пејачката реши да ја покаже пред камерите на ТВ Прва и да ја отвори вратата за сите нејзини обожаватели.

Во таа пригода, пејачката го покажа својот голем двор пред луксузната куќа во кој има голем базен.

Куќата е многу пространа и има многу природна светлина заради големите прозорци, а фановите се воодушевени од погледот, па многумина коментираат дека оваа луксузна куќа многу потсетува на вистинска холивудска резиденција.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi