Во минијатурно бикини одлучи да покаже на што не можеше да одолее Бред Пит

24 октомври, 2020
jpg

Никол Потуралски се сними во минијатурно бикини и го сподели со своите обожаватели, кои ги има се повеќе откако се дозна дека е во врска со Бред Пит

Brad Pitt's model girlfriend Nicole Poturalski, 27, displays her enviable  figure | Daily Mail Online


Во тоа не ја спречи ниту нејзиниот брак со германскиот претприемач Роланд Мери, кој е постар од неа 41 година, 41 година! бидејќи Бред реши да ја одведе на имотот во Франција, каде се ожени со неговата поранешна сопруга Анџелина Џоли. Медиумите и интересот на јавноста за Никол оттогаш не е намален, а досега ја следат 236 000 луѓе на Инстаграм и тој број се зголемува од ден на ден. Нејзините следбеници веројатно не жалеа затоа што ја заследеа затоа што Никол има навика да објавува провокативни и голи фотографии и на сите да им покажува на што не може да одолее ниту Бред. Така, на својот Инстаграм објави видеа на кои позира во минијатурно бикини додека се слика во огледало, а не помалку привлечна беше и фотографијата во тесен, краток фустан со отворен стомак и кој не дозволува носење градник.

Brad Pitt's model girlfriend Nicole Poturalski, 27, displays her enviable  figure | | Express Digest
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum