Водителка со жестоко викање ја “докрајчи” сопругата

10 јули, 2020
Annotation 2020-07-10 190937

Не можам да издржам повеќе

Иако тие пред неколку месеци објавија дека планираат да посвојат дете, американската комичарка, презентер, актерка, писател и продуцент, Елен Деџенерис и нејзината сопруга Порција Де Роси започнаа жестока расправија, пишува „Entertainmеnt Times“.

View this post on Instagram

On our way to the Grammys

A post shared by Portia de Rossi (@portiaderossi) on

Популарната американска комичарка, која со години го води едно од најпознатите ток-шоуа во светот, ’The Ellen DeGeneres Show’, наводно се пожалила на бракот со сопругата, изјавувајќи дека се на работ на развод. По 11 години од најпознатиот лезбејски брак, дојде до распаѓање на љубовта и сè повеќе несогласувања.

Нов емотивен слом доживеа сопругата на Портија, која беше проследена со „море солзи“. Таа се жали дека повеќе не може да го поднесе постојаниот плач на нејзината сопруга Елен и невозможно е да се комуницира со неа заради, како што вели, „детското размајување и викање“. Дури и промените на расположението што се случуваат често кај Елен не ја олесни нејзината состојба затоа што таа од нормално однесување во секунда ќе го смени во крајно злобно и агресивно однесување, вели таа.

Ellen DeGeneres

Короната е виновна за се?

На почетокот на пандемијата, им беше досадно, па почнаа да размислуваат за посвојување дете, но единственото нешто што излезе од ситуацијата со коронавирусот беше што тие сфатија дека веќе не можат да се поднесат меѓу себе. Имаше гласини дека дури и во некои ситуации тие толку се расправале, што не можеле да седат во иста куќа, па спиеле во одделни домови.

Љубомората е додатен проблем

Додека на Портија и пречи посветеноста на Елен во шоуто која таа моментно го води од дома заради пандемијата, Елен се бори со довербата во Проти. На излегувања, таа честопати видела дека други луѓе гледале кон неа, што и пречило и се плашела дека трета жена ќе се вклучи во нивниот брак. И двете сè уште се обидуваат да ги задржат сите конци во своите раце и да го спасат бракот без разлика на се, а следниот месец ќе слават цели 12 години од бракот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi