За инает на бившиот маж: Мајли Сајрус е бремена?!

28 април, 2020
majli

Поранешната сопруга на Лиам Хемсворт, наводно, забременила со Коди Симпсон, со кого е во врска уште од минатата година.

Неименувани извори блиски на пејачката тврдат дека „Мајли решила да забремени за да го повреди поранешниот сопруг“.

„Тој сакаше деца, таа не, така што информацијата дека таа е бремена има две причини за среќа. Од инает за Лиам, таа знае дека тоа ќе го повреди“, изјавил неименуван извор за американските медиуми.

Пејачката и нејзиниот партнер не се огласија за да ја потврдат или демантираат веста дека очекуваат принова.