„Жешко“ видео на најмладата милијардерка. Уживајте!

21 мај, 2020
кајли

Најмладата милијардерка во светот, Кајли Џенер, одамна сфати дека е најдобра реклама за самата себе. Таа најчесто ги рекламира производите на своите брендови Kylie Cosmetics и Kylie Skin, а со најновата реклама сериозно ја крена температурата!

View this post on Instagram

@kylieskin unreleased sunscreen campaign 🤍🦋

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Ненаметливата шминка и пригушеното светло придонесоа Кајли да изгледа навистина заводливо, а фактот дека рекламата е „полн погодок“, укажуваат бројните коментари.

Кремата за сончање се продава за 30 долари, а ние сме прилично сигурни дека ќе се распродадат во рекордно време по реклама како оваа …

Нејзината веб-страница вели дека станува збор за крем кој штити од UVA и UVB зраци, како и дека „хидрира, штити и дава сјај на кожата“.