„Жежок“ продолжеток на видеото на Нивес Целзиус… ако претходно пропуштивте да и го видите задникот

26 август, 2020
Capture-14


Целзиус повторно гo потенцираше задникот на фотографијата на која се качи на сено. „Селото добро ми прилега, а и јас на него“, изјави Нивес Целзиус (38) пред неколку дена на Инстаграм, покажувајќи ги своите вештини за искачување на сено во „жешки“ панталони. Тоа провокативно видео ја забавуваше локалната јавност, а коментарите за нејзиниот потфат беа, како и секогаш, мешани.

View this post on Instagram

Na putu do vrha 🙈

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Додека многумина во преден план беа хипнотизирани од задникот на Нивес, некои направија навредливи забелешки за „ширењето нозе“ на сексипилната пејачка. Таа овој пат одлучи да се воздржи од одговор на грдите провокации, но веќе го запали пожарот со нов материјал снимен истиот ден на истото место.

View this post on Instagram

Tko se nije skrio, magarac je bio…

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris