СТАНА ПОЗНАТА ЗАРАДИ ПОРНО ФИЛМ! Видете ја новата фотографија на Инстаграм!

28 септември, 2020
poznata

Пред неколку месеци светот замолкна кога мексиканскиот фудбалер Џонатан дон Сантос случајно објави жешка акција со волшебната бринета Аманда Тривизас!

Оваа „акција“ и донесе илјадници следбеници, па сега Аманда „брои“ скоро милион следбеници.

View this post on Instagram

I like Sweatpants and shirt.

A post shared by Jonathan Dos Santos (@jona2santos) on

Аманда позираше во бикини, но сликата не е толку важна како потписот: „Сето ова може да биде твое“.

Се разбира, нејзините придружници ја преплавија со пораки, дури побараа и ценовник, но таа не одговори на непристојни понуди.

View this post on Instagram

this ones for you

A post shared by AMANDA TRIVIZAS (@amandatrivizas) on