Стил на денот: Лила Филиповска во црна комбинација од глава до пети

14 декември, 2020
lila

Препознатлива по својот изграден моден стил, водителката Лила Филиповска овојпат за прошетка низ преубавиот Охрид избра тотално црна комбинација.

Станува збор за модерен и топол капут и најпопуларните чизми сезонава.