Sвездата на „Friends“, Кортни Кокс објави шокантно селфи, деталите на нејзиното лице ги насмеаja сите (ФОТО)

22 ноември, 2020
kortni-koks-830x0

Без пудра и тешка шминка, една од омилените актерки сподели со своите следбеници како изгледа на еден од третманите за убавина

Познатата Моника од култната серија „Friends“, актерката Кортни Кокс, ги насмеа обожавателите со прилично необична слика.

Малку sвезди од нејзината големина би се осмелиле да направат ваков чекор, но Моника беше храбра и покажа што можеби ги интересираат нејзините обожаватели – чиста приватност.

Без пудра и тешка шминка, една од омилениte актерки сподели со своите следбеници како изгледа на еден од третманите за разубавување, поточно на цртање веѓи.

Оваа сцена им е многу позната на жените, бидејќи тие обично изгледаат како Кортни, но малкумина се осмелуваат да објават такво нешто на социјалните мрежи.

Погледнете како изгледа Кортни кога ќе се „заигра“:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi