ТАГА ВО ДОМОТ НА ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША На девојчињата тешко им падна татковото заминување

15 јули, 2020
Annotation 2020-07-15 145211

Многумина не можеа да ги сокријат своите емоции

Во домот на српската пејачка Јелена Карлеуша емоциите го достигнаа врвот. Имено, како што открива на Инстаграм профилот на нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, семејството мора да се раздели. Дојде време кога тој повторно патува во Кина, каде во моментов ја гради својата фудбалска кариера. Со оглед на тоа дека веќе некое време нема да ги види своите ќерки, 11-годишната Атина и 10-годишната Ника. Тој го објави емотивниот момент на нивната разделба на социјалните мрежи и на тој начин допре многумина.

View this post on Instagram

Back to China 🇨🇳⚽️

A post shared by Dusko Tosic (@duskotosic) on

Се гледа дека дефинитивно не било лесно девојчињата да се разделат со нивниот татко, иако нема сомнение дека ќе се видат повторно наскоро. Јелена не беше на повидок, но можно е таа да го фотографирала овој трогателен момент. „Назад во Кина“, напиша тој со гореспоменатата фотографија. Емоциите ги почувствуваа и следбениците кои одговорија со коментари. ‘Браво. Дуле ги сака своите девојки повеќе од сè ’, ‘колку многу го сакаат тато’, ‘секоја разделба со децата е тешка’, се само некои од коментарите.

Потсетуваме, бракот на Јелена и Душко беше ставен на тест неколку пати. Пејачката еднаш рече дека никогаш не размислувала за развод токму заради нивните ќерки, кои, според се, се најважни во светот. ‘На Душко безброј нови шанси! Не сум сигурна дека тој би бил подготвен за истиот тест на издржливост. Ние жените сме потолерантни и поголеми будали “, рече искрено на крајот на минатата година и призна дека никогаш не размислувала за развод. Како што кажува, тој верува дека сопружниците треба да направат се за семејството да преживее заради децата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi