Тајните видеа кои Анџелина ги чува со години сега на Бред Пит можат да му го уништат животот

22 декември, 2020
profimedia-0165259730-2

Кога Бред Пит и Анџелина Џоли ја започнаа својата врска во 2005 година, тие станаа пример за совршен холивудски пар и врската им цветаше долго време.

Сепак, односот на овие поранешни сопружници е сè уште интересен за медиумите, особено со оглед на фактот дека се води „жестока“ борба за старателство над децата. Таблоидот Life & Style сега открива интересни нови информации за оваа судска битка. Имено, за да победи по секоја цена, Анџелина е подготвена да посегне по „тајно оружје“, што, ако навистина се случи, може да предизвика невиден скандал.

Имено, според пишувањата на споменатите медиуми, Анџелина има снимки што можат да го уништат Бред – оние каде пијан ги злоупотребува децата.


Имено, иако сега тие се поранешен пар, на Анџелина многу и пречеше врската на актерот со младиот германски модел Никола Потуралски. Сепак, Бред стави крај кога ја однесе тогашната девојка, со која во меѓувреме раскина, ни помалку ни повеќе, туку во замокот во Франција, истиот оној каде се ожени со Анџелина. Во тој момент, пишуваат споменатите медиуми, Анџелина решила да го уништи под каква било сила и да ги земе неговите деца.

Затоа сега славната актерка е подготвена да ги предаде на судот и на јавноста тајни видеа, кои ги сними пред четири години, кога Бред сè уште водеше битка со зависноста од алкохол.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris