Тие не успеваат да ја сокријат свршувачката од будните очи на обожавателите

17 јуни, 2020
yy

Американската пејачка Деми Ловато од неодамна е во нова врска. Иако нејзиниот приватен живот, во кој спаѓа и љубовта, беше навистина бурен, се чини дека 25-годишната изведувачка е конечно среќна. Оваа sвезда ја освои 28-годишната поранешна sвезда од серијата „Млади и немирни“ Макс Ерих.

View this post on Instagram

ilysfmibmm @ddlovato 💘

A post shared by Max Ehrich (@maxehrich) on

Двојката со месеци објавува љубовни фотографии на социјалните медиуми. Досега има само гласини дека парот се верил, но нема официјални потврди.

После помалку од еден месец врска, започна приказната за брачниот живот
Според таблоисот „Us Weekly“, двојката е во сериозни разговори за влез во брак, но се чини дека не сè ќе биде толку традиционално. Тие веќе некое време зборуваат за веридба, но тие не мислат дека треба да биде тоа официјално. Поради сето она што се случува во Соединетите држави, тие не сакаат да ги форсираат работите “, рече изворот, додавајќи дека тие многу влијаат едни на други.

‘Макс е тотално вљубен, како и Деми. Возбудени се и сакаат да видат без притисок каде животот ќе ги однесе “, рече изворот. Патем, гласините за свршувачката започнаа пред неколку месеци кога фановите на пејачката беа убедени дека актерот клекнува пред неа.

Како и да е, нејзините пријатели и семејство се воодушевени. потенцираат дека на Деми и е потребна силна поддршка во животот, особено по битката со прекумерната телесна тежина и зависта од дрога и алкохол, што скоро предизвика да го загуби животот минатата година кога се предозираше.