Toj e многу насилен! Зошто сите се плашат од Том Круз?

24 декември, 2020
www

Скандалите не се непознати за популарниот холивудски актер, 58-годишниот Том Круз. Сепак, тие најчесто се поврзани со неговиот љубовен живот, односот со децата или Скиентолошката црква во која што е член. Сепак, последниот „вишок“ се случи минатата недела во Лондон, на снимањето на новиот, седми филм „Невозможна мисија“, каде што Том „полуде“, ги проколна и им се закани на вработените со отказ затоа што не ги почитувале епидемиолошките мерки. Сепак, работниците на сетот сега живеат во страв од овој експлозивен актер, чие однесување го најави и неговиот колега и поранешен член на саентологијата.

Имено, минатата недела актерот беше нервозен од фактот дека работниците на снимањето не се придржуваа на физичката оддалеченост, односно не беа на повеќе од два метра. „Ако видам дека го правиш повторно, тоа нема да работи повеќе. Ако некој од тимот го стори тоа повторно, готово е.“, врескаше тогаш актерот и ги шокираше 50-тината присутни вработени во„ Брзата Варнер “.

Снимка од инцидентот исто така „протече“ во јавноста. „Тие прават филмови во Холивуд сега заради нас. Овозможуваме илјадници работни места на други. Тоа е тоа. Нема изговори ‘, бесен беше актерот. Кажете им на вашите луѓе дека ќе изгубат се ако оваа индустрија ‘се затвори’, извика минатата недела Том, кому му пречеше фактот што вложува многу енергија во снимањето и се обидува да заврши сè и покрај пандемијата, а тимот можеше да уништи сè без да се придржува до мерките.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris