Тој е прогласен за најсекси фраер во светот, но во ова издание ниту една девојка не би го погледнала!

13 ноември, 2020
харли

Славниот актер беше фотографиран на улиците во Торонто додека возеше „Харли Дејвидсон“
Американскиот актер Џејсон Мамоа (41) минатата година беше прогласен за најсекси маж во светот.

Имено, славниот актер, кој веќе 3 години е во брак со актерката Лиса Бонет (52), е фотографиран како вози мотор, а она што го носеше, шокираше многумина.

Наместо „груб“ изглед, тој претстави „малку понежен“ стил , па облече светло-кафеава маица и панталони, носеше розова јакна и бордо шамија околу вратот.

Тој носеше шлем на главата, а се чини дека позајмил очила за сонце од неговата сопруга бидејќи биле розови мачкасти очила.


Ѕвездата на „Акваман“ е фотографиран на улиците во Торонто како вози „Харли Дејвидсон“, а не е познато дали тој се облекол вака заради снимање или само излегол на пијачка со пријателите, бидејќи подоцна бил фотографиран во паб како пие пиво, во не толку атрактивно издание, а некои обожаватели напишаа дека мислат „дека е сигурно некој скитник“ сè додека не дознаа кој е тој.

Патем, мускулестиот шармер во Холивуд го краде вниманието на припадничките на понежниот пол каде и да се појави. Неговото извајано тело и долгата коса се негов заштитен знак. На тој шарм падна и неговата сопруга, 52-годишната сопруга Лиза, која првпат ја видел кога имал 8 години.

Кога имав осум години и кога ја видов на телевизија, реков: „Мамо, ја сакам“, откри тој во интервју за „The Late Show“ во 2017 година.

Џејсон како дете сфатил која е жената во неговиот живот, но никогаш не сонувал дека ќе работи тоа што денес работи.

Тој најде голема инспирација во тогаш популарната телевизиска серија, а во една од тие ја виде и убавата актерка Лиза Боун. Таа беше одлична инспирација и пример за него, а тој дури и ја направи фризурата што таа ја имаше.

Тој ја запознал Лиза кога живеел во хотелска соба, воодушевен од фактот што ја запознал својата омилена актерка од детството која го маѓепсала. Се чини дека магијата не престана да работи со текот на времето, бидејќи тој не можеше да одолее да не ја покани на првиот состанок.

Мислев да ја шпионирам цел живот и да ја освојам некогаш. И навистина се посветив на тоа. Не и го кажав тоа се до моментот кога добивме две деца, инаку ќе изгледав како чудак. Отсекогаш сум сакал да ја запознаам, таа секогаш беше кралица за мене – изјави тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi