Тој ги менуваше девојките како на лента, но 4-години постарата актерка го смири и го охрабри да направи изненадувачки потег?

11 јули, 2020
bekam

Британските медиуми изјавија дека Бруклин Бекам ја запросил својата девојка Никола Пелц по само 9 месеци врска.

Синот на пензионираниот фудбалер Дејвид Бекам и модната дизајнерка Викторија Бекам, 21-годишната Бруклин Бекам, наводно, ја запросил својата четири години постарата девојка, актерката Никола Пелц.

Возбудениот, Бруклин ја сподели веста со пријателите и веќе наводно е добро познато во нивниот круг, а извор близок до него потврди за Mirror дека Дејвид и Викторија веќе го дадоа својот благослов за бракот.

“Бруклин им кажа на своите пријатели во Лос Анџелес дека тој и Никол се вериле. Сите нивни пријатели го знаат тоа. И Дејвид и Викторија им го дадоа својот благослов”, изјавил анонимен извор.

Семејството Бекам досега не ги потврдиле овие информации , исто како и парот. Нивната врска трае девет месеци, а пред Никол беше во посериозни врски со актерката Клои Морец и манекенката Хана Крос.

Бруклин и Никол често објавуваат фотографии едни од други кои блескаат со романтика и страст на социјалните медиуми, а исто така поминаа заедно во изолација во станот на Никол во Њу Јорк, иако му недостигаше семејството во Велика Британија.

„Бруклин и Никол се поблиски од кога било и двајцата се возбудени дека ќе ја однесат својата врска на повисоко ниво живејќи во заеднички дом“, изјави извор близок до нив пред да започнат да живеат заедно.

Пред Никол тој беше во врска со манекенката Хана Крос и тоа беше дефинитивно една од неговите најбурни врски, имаше дури и физички напад во јавноста врз еден млад фотограф и плачење на улица, а Дејвид и Викторија беа загрижени затоа што мислеа дека таа има лошо влијание врз него и тие направија сè за да ги разделат.

По Хана, тој беше поврзан со канадската актерка Натали Ганжорн, како и со нејзините колешки Фиби Торенс и Лоти Мос која е полусестра на познатата манекенка Кејт Мос.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi