Тој се вљуби во неа кога влезе во неговиот бар: Љубовна приказна и семејниот живот на славниот „Ѕверка“ од „Сексот и градот“ (ФОТО)

24 октомври, 2020
глумац

Актерот Крис Нот (65) оваа година ужива во огромна среќа, иако ситуацијата е многу тешка насекаде во светот. Популарниот актер од серијата „Сексот и градот“ на крајот на февруари стана татко на уште едно момче. Ѕверката доби син со неговата сопруга Тара Вилсон, 27 години помлада, која родителите воодушевени ја нарекоа Китс.

Нашиот втор син Кит пристигна директно од небото – воодушевено напиша Зверка на својот Инстаграм профил.

Потоа следеше вонредна состојба и изолација, во која глумецот Крис Нот уживаше повеќе од кој било.

Љубовната приказна за Крис и неговата сопруга за многумина изгледаше како филмско сценарио. Тие се сретнале случајно во Њујорк кога Тара дошол во неговиот бар да бара работа. Веднаш се вработила како келнерка, а на Крис му се допадна на прв поглед. Тие се венчаа на Хаваи по десет години врска.

Актерот Крис Нот ја објави и најновата слика со неговиот син, поткрепена со бројни конфликти во светот што се јавуваат поради расизам.

Мојот син е мешавина од многу раси. Да им оставиме ваква иднина на овие нови генерации во Америка за да можат да живеат мирно во неа – е пораката што ја испрати Крис. Покрај зборовите за поддршка, фотографијата со татко и син доби неколку лајкови и коментари од воодушевени следбеници.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum