Том Круз „заглави“ во љубовен триаголник!

28 октомври, 2020
profimedia-0332009891


Снимањето за новиот филм „Невозможна мисија“ продолжи во Англија по многу технички тешкотии и неуспеси, а нејзината главна sвезда, 57-годишниот Том Круз, кој не беше јавно во врска од разводот со поранешната сопруга Кети Холмс пред осум години, наводно започнал „опасно“ ‘Флертувајќи и заведувајќи ги и женските sвезди кои глумат заедно со него во филмот, 32-годишната Ванеса Кирби и 38-годишната Хејли Атвел, пишува Нова идеја.

Извор од сетот на филмот откри дека холивудската легенда го следи сетот „како кутре“

Двете актерки имаат многу заедничко и нема да биде лесно да одлучи

Ванеса, па Хејли, и исто така им нуди превоз со неговиот хеликоптер и одење на романтична вечера. ‘Хејли е поласкана, но Том сепак е малку позаинтересиран за Кирби. На крајот на краиштата, таа глумеше со него во шестото продолжение на „Невозможна мисија“, негативец, а Том лично се погрижи да ја ангажира за ново продолжение. Но, и двете актерки имаат многу заедничко и нема да му биде лесно да одлучи. Мислам дека Ванеса на крајот би можела да стане новата девојка на Том “, рекол изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum