Том Круз живее во таен пентхаус вреден милиони на кој може да му завидува и кралското семејство!

10 декември, 2020
"The Mummy" New York Fan Event

Иако Том Круз го чува приватниот живот како змија нозе, освен секако кога станува збор за саентологијата, протече една информација што кажува многу за славниот актер. Така, таблоидот Woman’s Day открива дека Круз живее како кралското семејство на една од најпознатите британски адреси. Актерот престојува во таен пентхаус вреден милион долари во Велика Британија.

Изнајмувањето на двокатен пентхаус на актер во хотелот „Коринтија резиденс“ чини 455.000 УСД месечно. Извор за гореспоменатиот таблоид исто така рече дека ѕвездата има посветен персонал кој се грижи за него кога е во Велика Британија. Круз, исто така, наводно, честопати повикува услуга во соба не само од гореспоменатиот хотел, туку и од ресторани.


Патем, Круз исто така беше во центарот на многу гласини во последните месеци, и не само поради локацијата каде што живее. Во септември таблоидот Нова идеја тврди дека поранешната сопруга на Круз, Никол Кидман била бесна кога дознала дека актерот е заљубен во принцезата Дајана. Во книгата „Дијана: Интимен портрет“, авторката Џуди Вејд откри дека Круз бил импресиониран од принцезата Дајана и дека успеале да разговараат на премиерата на филмот „Далечни хоризонти“ во 1992 година. Принцезата Дајана наводно ја забележала Кидман како и дава непријателски поглед на премиерата, како да бара од покојната принцеза да се држи настрана од Круз. Изворот за таблоидот изјавил дека тоа е секако причината Кидман да ги одбие улогите во кои требало да ја толкува принцезата Дајана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi