Вељко со искината маица слави пред породилно со своето семејство

4 јуни, 2020
veljko_ranatovi__245603__photo_E-Stock_stanislav_nedelja

Сопругата на Вељко Ражњатовиќ, Богдана денес на светот донесе машко дете на кое се горди родителите, а ќе го крстат Жељко, по Жељко Ражњатовиќ Аркан. Богдана се породила во 10:40, а после два часа откако излегол од клиниката Вељко бил пречекан од трубачи. Тој радосно викнал „Кинете ме“ и набрзо останал полу гол и почнал да „лепи“ пари на трубачите. „Се роди, се роди Жељко“ викала Цеца која стана баба на 47 години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi