Версаче се пофали со новогодишната елка, но сите го коментираа нејзиниот изглед

13 декември, 2020
pjimage_ygq3Hfz

Италијанската модна дизајнерка Донатела Версаче (65) е добро позната по својот префинет вкус. Сè мора да биде на свое место. Таа секогаш била загрижена за тоа што ќе облече и сега го украсува својот дом.

Во ова предпразнично расположение, многумина веќе ја украсија елката, а некои тоа го прават во моментот. Донатела покажа како го украсува новогодишното дрвце. Таа објави фотографија на Инстаграм на која стои покрај богато украсено борово дрво, со многу ламби. Под неа ставила и кутии за подароци.

24sata


– Одлично и уникатно – ја фалеа нејзините следбеници во коментарите. И покрај елката, многумина го коментираа изгледот на главата на модната империја. Тие и рекоа колку убаво изгледа, но на некои не им недостасуваше израз на лицето. Многумина се согласуваат дека Донатела повеќе не личи на себе.

24sata

И целата заслуга е на пластичните операции што таа ги започна во 90-тите. Таа редовно оди на третмани со ботокс затоа што не може да ги поднесе брчките. Таа тврди дека, освен лицето, целото тело и е природно.

24sata

Таа исто така неколку пати изјави дека толку многу го сака сончањето што никогаш не го избегнува сонцето, иако кожата изгледа збрчкана и старее од прекумерно изложување. „Се држам до изгледот затоа што секогаш сакам да изгледам посакувано“, рече Донатела.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris