ВО ЕДЕН ДЕН ОД ЕДЕН НА ДРУГ КРАЈ НА СВЕТОТ: Приватниот авион на Новак Џоковиќ изгледа импресивно, а ист таков поседува и Роџер Федерер!

22 јули, 2020
NOVak

Познатиот тенисер Новак Џоковиќ пред пет години оствари соработка со добро познатата авиокомпанија „Нет џет“, што му даде употреба на приватен авион, кој блеска од ЛУКСУЗ.

 Затоа, тој може да патува низ светот во кое било време и да пристигне на време за сите закажани настани.

Тој често патува со колегите и пријателите.

Авионот кој го поседува Новак е еден од најдобрите приватни авиони, а со истата компанија соработува и швајцарскиот тенисер Роџер Федерер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi