Во „невидливото бикини“ стана главната атракција на плажа: Се шпекулира дека оваа убавица е следната девојка на Бонд (ФОТО)

28 ноември, 2020
Screenshot_4

Александра Даддарио престојува на Хаваи каде ја снима серијата на HBO „The White Lotus“ и откри на Инстаграм дека се придржува до сите мерки на претпазливост за коронавирус.

Александра Даддарио (34) во последно време често се споменува како следна девојка на Бонд и таа улога сигурно ќе ги воодушеви нејзините многубројни обожаватели.

Иако многу снимања престанаа поради пандемијата на коронавирусот, актерката ја работи својата работа на Хаваите. Александра беше видена како излегува од морето на снимањето на серијата „The White Lotus“ на HBO и го привлече вниманието со светло обоен костим за капење, популарно наречен „невидливо бикини“, а на моменти се чинеше дека воопшто го нема.

Даддарио го покажа своето извајано тело и бујното деколте и носеше пераи, маска за нуркање и шнорхел во рацете. Со неа беше виден и колегата од филмот, Стив Зан, познат по улогите во комедии, а се истакна неговиот малку поголем стомак.

Александра, која е позната по филмот „Baywatch“, на Instagram покажа дека се следат мерките на претпазливост за коронавирус за време на снимањето и позираа со маска. И покрај сè, овој период беше многу добар за неа бидејќи серијата „The White Lotus“ ќе ја доживее својата премиера следната година, а наскоро треба да излезат и нејзината комедија „Night In San Diego“ и романтичната драма „Die In A Gunfight “

Покрај тоа, се очекува да го снима научно-фантастичниот филм „Songbird “, а кружат гласини дека таа ќе биде следната девојка од Бонд. Инаку, Александра ја следат 18,2 милиони луѓе на Instagram.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi