Во тешките моменти најде утеха во прегратките на својата 15 години помлада сопруга

26 мај, 2020
Screenshot_2020-05-26 Stigle je najgore glasine u zadnjih 30 godina, ali ona razmjenjuje poljupce s 15 godina mlađom suprugom

Една од најпопуларните водителки на денешницата и комичарка Елен Деџенерис од неодамна се соочува со бран на критики поради своето ладно, безобзирно однесување према луѓето со кои работи што е сосме спротивно од сликата на љубезна и топла личност која ја претставува во јавноста последниве 30 години.

Американските медиуми наведуваат дека Елен е загрижена за својата кариера и работа поради големиот број на клевети и оптужби кои стигнуваат до неа, иако неа фотографиите кои ги направиле со неа не изгледа дека таа е премногу загрижена за тоа.

Таа е фотографирана во друштво на својата сопруга, 47 годишната Порти де Роси како одат на вечера во еден ресторан во Санта Барбара, во моментот кога си разменуваат нежности во јавноста иако тоа не е карактеристично до сега за нив.

Тие за време на карантинот се престојуваа во нивната луксузна куќа во Санта Барбара од каде Елен го емитуваше своето шоу за време на пандемијата на корона вирусот. Неодамна нејзин близок пријател изјавил за US Weekly дека Елен не се осеќа добро поради реакциие на публиката после нејзинотот последно шоу, каде се жалела на тешкотиите низ кои поминува за време на карантинот во својата луксузна куќа сосите можни добра додека повеќето луѓе се наоѓаат во многу незавидна позиција поради истите причини.

„Елен е многу благодарна што ја има Порти во својот живот како сродна душа“ – изјавил изворот.

Елен и Порти ја започнале врската во 2004 година,а се венчале во 2008-та откако Калифорнија ја укина забраната за стапување во еднородни бракови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi