Во живо изгледам поубаво и сум прекрасна без шминка – Јелена Карлеуша

14 мај, 2020
e75a11a40c016bc42ceb

Контраверзната српска пејачка (41) не мируваше долго време на социјалните мрежи за време на карантинот откако им се обрати на своите „хејтери“ на Instagram:

  • Мотивациска порака до хејтерите: Во живо игледам 100 пати подобро и сум поубава без шминка. Ви посакувам пријатен ден“.

Пред десетина години всушност покажала како изгледа без шминка кога папараци ја фотографирале во Земун додека со нејзината мајка посетувале некоја приватна клиника, а откако Јелена ги видела камерите вознемирено изреагирала.

Нормално нејзините фанови нема да видат вакви фотографии на нејзините социјални профили кои пред да ги објави ги „обработува“ прво.

Неодамна исто така се најде во центарот на вниманието кога во објави фотогрфија која повеќе откривала отколку што покривала, мрежест градник и црна танга.

Инаку карантинот Јелена го поминува заедно со своето семејство, сопругот Душко Тошиќ и двете ќерки, во нивниот дом во Белград.