ВООПШТО НЕ ШТЕДИ! Кајли Џенер на ќерката и купи поклон кој го ПОСАКУВААТ многу девојчиња – искешира ОГРОМНА СУМА

28 јули, 2020
Annotation 2020-07-28 124726

За нејзината двегодишна ќерка само најдоброто и ништо не е скапо – по тоа се води Кајли Џенер.

Реалити ѕвездата и најмладата милијардерка Кајли Џенер не штеди кога е во прашање нејзината миленичка Сторми. Имено, по повод нејзината роденденска забава мама Кајли одлучила на девојчето да му купи нешто за што сонуваат многу мали принцези.

<p>Za njenu dvogodišnjakinju samo najbolje i ništa nije skupo ― time se vodi Kajli Džener</p>

Слатката Сторми за роденден доби – пони! Кајли на две годишната наследничка и купи бело пони по име Frozen, за кого искешира неверојатни 180 илјади евра.  

Понито има 17 години, стигнува од Холандија, а прво ќе биде 14 дена во карантин пред да стигне во домот на Кајли во Калабасас, пишува Daily Mail.

― Ова го посветуваме на најпознатото пони по име Frozen. Стигнаа вести дека слетало во Лос Анџелес и ужива во друштво на најслаткото девојче. Нејзините родители се погрижија нивната ќерка да го добие најслаткото пони кое постои ― напиша на социјалните мрежи претходниот сопственик на понито.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi