Врската започна кога таа беше омажена за неговиот пријател, а тој е заљубен во неа дури и по неколку години!

18 декември, 2020
62004703

Лорен Силверман и Сајмон Ковел беа снимени во романтичен момент на островот Барбадос, каде се запознаа уште во 2004 година кога беше во брак со Ендру Силверман.

Двојката беше снимена на луксузна јахта, а 43-годишната Лорен заводливо танцуваше околу 61-годишниот Сајмон со чаша во раката се додека тој не можеше да престане да го гледа нејзиното тело во црвено бикини во кое таа ги истакна нејзиното деколте и долгите нозе.
Двојката е заедно од 2009 година, а се запознаа пет години порано, на Барбадос.

Таа тогаш беше на одмор таму со нејзиниот тогашен сопруг Ендру Силверман и неговиот добар пријател, а наводно Симон уште тогаш и фрлил око на неа.
Но, како што беше мажена, Симон продолжи да излегува со други жени.

По две неуспешни врски, Симон реши да и се јави на Лорен, која живееше во Њујорк и во чие друштво се чувствуваше многу пријатно. Иако беше во брак, тие започнаа тајна врска, но тоа го признаа во 2013 година кога Лорен остана бремена. Набргу потоа, нејзиниот сопруг поднесе барање за развод поради прељуба, а бракот заврши во ноември истата година. Во последната зделка, тие мораа да се придржуваат до одредбата Симон да се држи настрана од Лорен и синот на Андреј, Адам, или во спротивно ќе треба да плати казна од 50.000 УСД.
Лорен го роди синот Ерик, именуван по таткото на Симон, само на Денот на вљубените 2014 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris