Вториот брак на Гвинет Палтроу во криза? Вториот сопруг е љубоморен на првиот! Еве зошто!

19 декември, 2020
Screenshot_1

Оскаровката и актерка Гвинет Палтроу, пред две години се омажи за ТВ-продуцент, писател и режисер Бред Фалчук. Но, како што пренесува entertaintimes.com, парот има проблеми во бракот, што значи дека и во рајот има проблеми.

Актерката беше во брак со пејачот на Coldplay, Крис Мартин, цели 13 години, пред да објават во 2016 година дека имаат намера „свесно да се разделат“. Така, не се разведоа насилно, туку едноставно дојдоа до точка кога сфатија дека љубовта не е доволна и дека нема да се венчаат и без никакво незадоволство, решија да се разделат, но продолжија да бидат добри пријатели и да ги одгледуваат своите деца заедно, 16- годишниот Епл и 14-годишниот Мојсеј. Сега, таблоидите инсистираат на тоа дека нема повеќе романса во бракот на Палтроу и нејзиниот втор сопруг Фалчук.

На нејзиниот сопруг изгледа дека не му се допаѓа како актерката се обидува да создаде впечаток дека тие се модерно семејство, односно дека таа е модерна мајка која одгледува деца со нејзиниот поранешен сопруг додека е во брак со некој друг. Покрај тоа, начинот на кој Палтроу постојано зуи за фронтменот на Coldplay го иритира и изнервира ТВ-продуцентот. Наводно поради ова, актерката и нејзиниот втор сопруг имале остар разговор на клупа во парк, кој завршил во голема расправија меѓу нив двајцата.

Додуша, ова не мора да значи дека романсата помеѓу Гвинет и Бред е минато. На крајот на краиштата, расправиите се дел од секој брак, а „The Sun“ објави дека актерката и нејзиниот втор сопруг размениле романтичен бакнеж на истата клупа во паркот каде што се расправале, па се чини дека веднаш по расправијата се смириле. Во секој случај, актерката е повеќе од кога било посветена на своето семејство. Таа со години работи напорно на својата платформа за физичко и ментално здравје „Goop“, а по 50те филма што ги сними во текот на нејзината кариера, таа последен пат глумеше во филмот „Mortdecai“ во 2015 година заедно со Џони Деп.

Неодамна дури откри дека повеќе не сака да глуми. Всушност, по освојувањето на Оскар, таа откри дека го изгубила патот. „Постојано се обидував да ги задоволам сите, а потоа кога имав над 40 години сфатив: Ова е исцрпувачки. Едноставно дојдов до една фаза во животот кога се прашував: Дали е можно единствената цел да се дружам со Мет Дејмон е на големото платно? Која сум јас навистина? “, објасни таа во еден од нејзините подкасти.

Гвинет Палтроу исто така рече дека повеќе би сакала да поминува време со нејзините стари пријатели, да биде близу до нејзините две деца и да готви оброк за своето семејство отколку да остане сама во далечна хотелска соба неколку дена и да снима филм, објави „Republic World“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi