За неа засекогаш ќе жали – Бред Пит смета дека пропуштил голема прилика!

21 јули, 2020
bred

Иако зад себе има многу филмски успеси, една од најзначајните улоги што американскиот актер Бред Пит ја играше во својата долга кариера е секако онаа на Ахил во воениот хит „Троја“. Оваа година се одбележува 16-годишнината од премиерата на овој хит, а на многу обожаватели на 56-годишниот актер им остана горко сеќавање поради приликата што тој ја пропушти во последен момент.

Brad Pitt

Имено, според „Entertain Times“, актерот изрази жалење што никогаш не добил можност да соработува со индиската актерка, 46-годишната Ајшварија Раи Бахчан, која ја одбила улогата на Брисеида. Иако улогата, која подоцна ја играше актерката Роуз Бирн, првично беше понудена на победничката на „Мис на светот“ во 1994 година, Ајшвара не се согласуваше со одредени сцени што требаше да ги снима, па реши да го одбие предлогот.

Aishwarya Rai Bachchan
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi