Згодната Емили Ратајковски ја крева температурата во минијатурно бикини (ФОТО)

26 октомври, 2020
1335045

Емили Ратајковски, актерка и модел, воопшто не се срами од своите облини, на воодушевување на нејзините многубројни обожаватели, таа е многу среќна што ги покажува во несоодветни бикини со својот потпис.

Атрактивната бринета порасна во сончевата Калифорнија и се чувствува најдобро во костим за капење, па не ѝ требаше многу време да се зафати да дизајнира бикини со потпис на сопствената марка Inamorata.

Манекенката и актерка, која има неверојатни 26,6 милиони следбеници на Инстаграм, е активна на социјалните мрежи каде за воодушевување на нејзините обожаватели, често објавува фотографии во заводливи костими за капење кои и прилегаат како слеани.

Згодната 29-годишна девојка подготвено позираше во една од своите креации, секси темно кафеаво бикини кое се врати во продажба откако беше разграбано.

Емили повторно покажа дека карантинот не ѝ штети на нејзината хармонична фигура во оваа креација, која не трепери со несовршености.

Убавицата, која се прослави со голиот изглед во спотот „Blurred Lines“ на Робин Тик, рече дека за време на глобалната пандемија, таа и нејзиниот сопруг Себастијан Беар-Меклард станале уште поблиски.

‘Интересно е да бидете во карантин и да бидете во брак. Имам чувство дека многу бракови ќе се распаднат откако ќе заврши глобалната пандемија. Но, јас и сопругот одлично се согласуваме. Исто така, научив многу за себе за време на изолацијата “, рече Емили.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum