„ЗОШТО ГО ПРАВИШ ТОА? Пејачката направи промена: Фановите разочарани, не престануваат да ја критикуваат! (ФОТО)

30 август, 2020
Screenshot_20_1000x0

„Навистина нема потреба од тоа!

Поп-sвездата Лејди Гага е препознатлива по честите промени во нејзиниот изглед, но овој пат не успеа да ги воодушеви обожавателите, туку напротив, да ги разочара.

Имено, овојпат Лејди Гага реши да ја обои косата во сина боја, додека веѓите и останаа многу темни.

View this post on Instagram

🧜‍♀️ sweet dreams Chromatica. 💕🚨

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Откако поп-sвездата објави селфи на Инстаграм, следуваа коментари во кои следбениците беа огорчени поради потегот на оваа пејачка.

“Не разбирам зошто го правиш ова?! Природните нијанси многу повеќе ти одговараат. Навистина нема потреба од експериментирање”, може да се прочита, меѓу другото,

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris