Дали сте и Вие во ТОП 5 НАЈГОЛЕМИ ПРЕЉУБНИЦИ?! А Вашиот партнер..?

3 август, 2020
кјкј


Астрологијата тврди дека хороскопските знаци можат да влијаат колку далеку човекот е спремен да оди, односно кои знаци се најмногу склони кон мамење.

Риба

Овој хороскопски знак е на самиот врв кога станува збор за мамење на партнерот. Риби се секогаш чувствителни, и кога се презаситени од гневот на партнерот, тие имаат тенденција да отидат на страна. Но, тие нема да ја прекинат врската дури и кога се несреќни во таа врска. Тие попрво би измамиле, а можеби и длабоко се надеваат дека нивниот партнер ќе ги изложи на тоа.

Близнаци

Тоа е хороскопски знак кој ужива во вниманието на партнерот. Тие се многу неодлучни и понекогаш ја задржуваат личноста во близина како резерва во случај нивната врска да тргне наопаку. Тие едноставно сакаат сè и ако едниот партнер не може да задоволи, тие ќе одат „на две столчиња“, а понекогаш дури и повеќе.


Вага

Вага се смета за голем заводник, поради што луѓето се двоумат да започнат врска со овој знак. Иако би помислиле дека ќе престанат да флертуваат кога Вага ќе влезе во врската, тоа не е случај. Иако обично е безопасен, понекогаш оди премногу далеку.

Лав

Лав е еден од оние хороскопски знаци кој сака да биде во центарот на вниманието. Ако не го третирате како најдобар во сè, а особено ако тој смета дека го игнорирате, тој ќе стори сé што му доаѓа на ум да му обрнете внимание.

Водолија

Водолијата може да не изневерува физички, но тој со задоволство ќе испрати секси пораки до поранешни партнери или ќе заведе некој на ноќна прошетка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris