Фустанот кој стана вистински моден хит, ова лето го носат сите љубители на модата

11 јули, 2020
Хаљина насловна

Според претставниците на „Asos“, оваа сезона тие успеале да продадат неверојатен број фустани со агли, што сведочи за овој одличен тренд што само ќе нè засили со доаѓањето на потоплите денови.

Без разлика дали станува збор за пократки, средни или подолги модели, на сите примероци доминираат неколку слоеви на ткаенини кои се лесни и трепетни, повеќе од пријатни за носење во топлината.

Сега можете да носите подолги модели комбинирајќи ги со јакна или блејзер, а пократките модели се резервирани за малку потоплi летни денови.

Овие фустани можат да се носат со сандали и патики, а најдобро се вклопуваат со безвременски летни чевли – еспадрили.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi