Идеално парче облека кое ќе биде хит ова лето!

1 јуни, 2020
дсфгх

Идеално парче облека за празнична пригода. Оние кои ја одбележаа матурската вечер пред една деценија или две, исто така, ќе заблескаат во неа.
„Црно-белите комбинезони се особено популарни.“
Црно-бели комбинезони, со длабоки деколте, асиметрични, украсени со интересен појас, цветни мотиви, на штрафти или карирани, со потесни или пошироки ногавици

NEW YORK, NEW YORK – SEPTEMBER 10: A model walks the runway for Naeem Khan during New York Fashion Week: The Shows on September 10, 2019 in New York City.

Секако, најсвечените се светкави и сребрени или оние што со златни нијанси, изработени од материјали како што се свила, сатен или чипка.

Од чипка, сатен, тексас или лен, секоја визуелно го издолжува телото.
Минатото лето, комбинезоните се појавија „срамежливо“ и се носеа претежно од лен. Сега тие можат да се купат од тексас, но и од сите други материјали. Тие се добри за секоја пригода затоа што ви даваат можност да ги комбинирате со разни модни додатоци.

NEW YORK, NEW YORK – SEPTEMBER 07: A model walks the runway for Taoray Wang during New York Fashion Week: The Shows at Gallery II at Spring Studios on September 07, 2019 in New York City.