Ја исполнив најголемата фантазија на моето момче за неговиот роденден: Сега поради тоа ме мрази целата негова фамилија!

26 август, 2020
368481_seks_ls

Една девојка се пожалила од познат форум за односот меѓу мажите и жените, за состојбата во која таа се нашла ненамерно.

Таа ни крива ни должна, станала најомразената личност во семејството на нејзиното момче. До тој степен што сега секој ја мрази и не сака повеќе да ја види во животот.

Девојката била во врска некое време со некое момче кое неколку пати се пожалило дека не може да го утврди своето потеклото. Некои работи едноставно му биле чудни.

Таа одлучила да му ја исполни неговата желба и му купила ДНК тест за неговиот роденден, бидејќи се надевала дека е од благородно потекло.

Но, кога ги добил резултатите, тој бил шокиран. Толку многу што на почетокот мислел дека е направена сериозна грешка на тестот, но не била.

Тестот покажал дека неговата ДНК одговара на две лица во доцните тинејџерски години и раните дваесетти години, со можност да му бидат негови полубраќа.

„Тој ги викнал,„ископал“малку на интернет и се покажало дека нивниот татко и неговата мајка оделе заедно на факултет. Она што најмногу го загрижи моето момче е тоа што тој изгледаше исто како и таткото на тие двајца. Јас ненамерно открив со тоа што купив ДНК тест дека неговата мајка го изневерувала неговиот татко со тој човек кој е татко на тие момци. Значи, тој откри дека нема биолошки татко и тоа е нешто што неговата мајка го криела од него целиот живот. Неговите родители сега се разведуваат поради мене “, напишала девојката на форумот.

Забележувајќи дека сега половина од семејството буквално ја мрази, девојката се кае за подарокот. Сепак, членовите на форумот не се согласуваат. Покрај тоа, многумина ја бранат.

„Не е твоја вина, вистината секогаш излегува на површина“, „Како е ова твоја вина? Да, подобро е да се живее во незнаење, но мајката е таа која лажела и ја криела вистината со години “, беа некои од коментарите.

„Сама си го барала тоа. ДНК-тестовите се лична, семејна работа. Не си во брак со него за да навлезеш во тоа “, напиша еден човек кој очигледно не го брани потегот на авторката на форумот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris