Ја избричил брадата за прв пат во бракот и ја шокирал сопругата!

26 мај, 2020
брада

Некои за време на карантинот малку се запуштија, па се малку побушави и подебели од претходно. Некои пак се одлучија на големи промени на изгледот. Таква одлука донел и пофесионалниот модел и амбасадор на производи за нега на брада Карлос Коста, кој за прв пат по 10 години ја избричил брадата.

“Поминаа 10 години откако си го видов целосно лицето и гледам дека е променето. Сега има 40 години, остарен сум и сакам да видам како изгледам без брада”, кажал Карлос.

Интересно е што сопругата Џена ја запознал пред седум години и тогаш имал голема брада, па таа никогаш го нема видено без неговиот заштитен знак.

“Опа! Не се сеќавам дека бев ваков”, рекол Карлос откако завршил со бричењето.

Сопругата Џена имала малку побурна реакција, па сочно го опцула штом го видела.

“Ова е чудно, о боже! Не можам да те гледам, воопшто не личиш на себе”, продолжила таа со кисела насмевка.

Но, по првичната реакција Џена сепак прметила дека Карлос изгледа помладо и дека конечно може да му ја гледа устата додека тој зборува.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi