12-дневен празничен предизвик: Секој ден нова поза!

15 декември, 2020
5ce717e6-86fc-488d-b743-69e4dd57e424


ЗАБОРАВИТЕ го вашиот календар за настани ОВАА ГОДИНА и препуштете се на одбројувањето до Божиќ со нова поза за секс секој ден.

Познатата песна 12 Days of Christmas го инспирираше сексуалниот бренд за wellness Lelo да направат своја верзија за возрасни. Од Lelo велат дека 2020 година донесе многу неочекувани предизвици и посочува дека баш lockdown ја намали желбата за секс за многумина, но тие исто така велат дека треба да биде причина за започнување на овој предизвик.

„Кога станува збор за сексуалниот живот, рутината може да ја убие страста, па додавањето новина е одличен начин за подобрување на либидото“, велат, носејќи 12 пози, од кои (како полнетата еребица, која всушност е во кучешки стил) се веќе добро познати. Еве ги другите.


Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi