Најголеми лаги кои ги зборуваат жените кои се во врска со оженети мажи

10 јули, 2020
сдфгхј


Кои се оправдувањата на жените за стапување во врска со женети мажи?

Ако неговата сопруга не знае, тоа нема да ја повреди

Тоа воопшто не е точно. Само затоа што таа не знае за вашата афера, не значи дека моментот кога ќе дознае дека нема да ја уништи. Таа го посветила својот живот на тој човек, очекувајќи го истото од него. Тие се ветиле на вечна љубов, во добри и лоши моменти, па дали мислите дека ако знаете дека нејзиниот сопруг поминува време со друга жена, нема да и наштети?

Тоа е само на физичко ниво

Повеќето луѓе кои влегуваат во вонбрачна афера се обидуваат да го кажат ова. Тие мислат дека можат да одржат опуштена врска и потоа да излезат од тоа кога сакаат, без болка. За жал, не функционираат работите така. Без разлика колку луѓе тоа си го ветуваат себеси, скоро е невозможно да се справат со тоа. Кога поминувате премногу време со некого, поврзувајќи се на повисоко ниво, ретко се случува кога едната или другата страна не развиваат чувства. Тоа се чувствата кои ги комплицираат работите.

Кога тој е подготвен, тој ќе ја остави сопругата за мене

Да бидеме искрени, ова скоро никогаш не се случува. Можеби ќе ви каже дека сте токму оној со кој сака да биде и дека не сака да остане со својата сопруга, но поголемиот дел од времето тој ќе го повторува тоа за да ве задржи на негова страна подолго. Мажите знаат што сакаат да слушаат жените, особено женетите мажи и можат да кажат нешто за да продолжат со својата афера.

Таа е толку злобна, тој подобро се расчисти со неа

Оженет маж кој ја изневерува својата сопруга ќе каже нешто за да ја убеди другата жена да не направи грешка кога е со него. Така, тој ќе користи приказни за тоа колку е страшна неговата сопруга или како тие постојано се караат. Овие изговори не се ништо повеќе од грди лаги.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi