Останав за време на карантинот кај другарка и спиев со нејзиниот дечко

17 јули, 2020
728205_seks_ls
  • Драга Диадре, јас и мојата колешка работиме во полиција и имам 29 години, а таа 26. Кога сме на работа секогаш под ризик дека може да се заразиме со корона вирусот, а мојот татко кој живеам е во ризичната група, па се договоривме да се преселам кај неа – навела девојката која сакала да остане анонимна.
  • Секогаш се согласувавме за сите работи, но нејзиното момче го немав запознаето додека не се вселив кај неа. Навистина е духовит и згоеден…има 25 години и е автомеханичар. Бидејќи работиме во долги смени тој секогаш ни спремаше за јадење и не засмејуваше после напорниот ден. Една вечер си дојдовме подоцна од работа, а другарка ми беше уморна и си легна, а. јас и нејзиното момче останавме будни и почнавме да пиеме, но тој испо нешто повеќе и седна до мене и ме бакна. Немав осетено машки допир година дена и ова бече нешто одлично. Имавме секс и се беше совршено. Следното утро појадувавме заедно а колешка ми му се смееше на момчето бидејќи беше мамурен. Се преправам дека не знам за што зборува, а немав ни време за да разговарам со него озбилно, но ми рече дека сексот бил одличен и дека сака да го повториме. Смените со колешката ни се смениа и сега работиме во различни смени. Не знам како ќе можам да оддолеам. Многу лошо се осеќам“.

Диадре на тоа одговорила:

  • Многу лоша ситуација, Очигледно нешто меѓу нив двајцата не е во ред, но ако продолжи да има секс со тебе нема да посветува време на нивната врска и со тоа да ја поправи. Големи се и шансите да колешкати дознае, а и останатите колеги и дали тоа навистина ти е потребно? Можеш да се заљубиш во него и поради тоа да се осеќас искористено ако тој не те гледда како ништо повеќе од секс авантура. Прекини веднаш, а ако не можеш да издржиш тогаш е најдобро да се иселиш“.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi