Овие хороскопски знаци постојано мислат на секс

4 мај, 2020
хороскоп

Некои луѓе можноста за секс ја гледаат насекаде и се подготвени да соберат ново сексуално искуство во секоја секунда.


Лав

 Ниту еден друг хороскопски знак не е толку страствен во кревет колку штo e лавот. Со својот шарм, флертува низ животот и не пропушта ниту една можност за секс за една вечер. Претежно неговите мисли се вртат околу сексот. Неговата страст не е намелена дури и по жешката ноќ.

Бик

Секогаш размислува за една работа. Неговата љубов кон сексот е нераскинлива и секогаш се наоѓа во ситуација да има секс за една ноќ. Покрај тоа, биковите се одлични мајстори на зборовите, но луѓето околку нив ги заведуваат со нежни допири. Тие уживаат во секоја секунда од сексот и одвојуваат време да го задоволат својот партнер на секој начин.

Скорпија

Малкумина се оние кои можат да одолеат на шармантната уметност на флертувањето на скорпијата. Поточно, тие точно знаат што треба да прави за да заврши со некој во кревет. Дури и кога не размислуваат толку многу за љубовната игра, тие тешко можат да ја скријат желбата за секс на во разговорот и со случајни физички допири. За време на сексот, скорпиите се полни со страст и нежност.