Преземете ја контролата врз неговиот ум и тело!

15 ноември, 2020
сексси

Соблечете го пополека

Полека откопчувајќи ги панталоните, му давате до знаење дека тој е препуштен на вашата милост и немилост. Одвојте онолку време колку што ви треба и гледајте како се повеќе и повеќе се возбудува.

Соблечете го брзо

Соблечете му ги пантолоните додека го задоволувате орално. Соблечете ја и неговата кошула. Или, уште подобро, наредете му „Соблечи ја веднаш кошулата!“ додека му ги соблекувате панталоните. На тој начин ќе му дадете до знаење дека сега сте главни и ќе го вклучите за секунда.

Удри го во задникот

Дајте му до знаење дека сте расположени за секс со брзо удирање по задникот. Ова ќе му даде до знаење дека подобро е веднаш да ве одведе во спалната соба и да ве задоволи.

Бидете голи

Ова е најсуптилното од сите начини за превземање  контрола. Без зборови и акција му давате до знаење дека е време за задоволство. Појавете се голи во собата после туширање или уште подобро, појавете се само во мантил за дожд, исто како на филмовите!

Врзете го

Ова е многу поедноставно отколку што мислите. Ако барате малку забава, можете да користите шал, вратоврска, па дури и градник. Поентата е да му наредите што да прави со рацете , да ги стави зад грбот или над главата, а потоа лесно да го врзете и полека да започнете да го задоволувате.

Допирајте се пред него

Мажите го обожаваат кога жените ќе започнат да мастурбираат пред нив дали со прсти, вибратор, дилдо, што и да е. Не само што е еротска глетка за неговите очи, туку е и потсвесно моќна порака преку која му кажувате ‘Ова го правам за свое задоволство, но и ти си поканет да ми се придружиш’.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi