Што велат хороскопските знаци по сек*от?

3 септември, 2020
shutterstock_1059978035_1000x0

Приближувањето на хороскопските знаци интимно, прикажано преку речениците што ги изговараат по с*кс ќе ви ги насолзи очите!

Дали се согласувате?

ОВЕН: Добро, ајде, повторно!

БИК: Гладен сум, дај ми пица!

БЛИЗНАЦИ: Каде е далечинскиот управувач?

РАК: Кога ќе се венчаме?

Seks, strast, odnos, veza, ljubav, flert, par

ЛАВ: Бев добар, нели?

ДЕВИЦА: Морам да ја исперам постелнината!

ВАГА: Ми се допаѓа ако ти се допаѓа и тебе!

СКОРПИЈА: Можеби треба да те однесам?

ВОДОЛИЈА: Сега да пробаме без облека!

РИБИ: Како ти беше името?

Horoskop