Уништена доверба: Открила дека момчето чува голи фотографии од своите поранешни девојки, но и не само тоа…

2 октомври, 2020
sokirana-devojka-2048x1366


Анонимната девојка ја сподели својата приказна за тоа како открила дека нејзиното момче сè уште чува голи слики од неговите поранешни девојки, но не само тоа – открила и дека тој мастурбира, гледајќи ги тие слики.


„Засега, тој ми призна само за голи фотографии од една поранешна, но сигурен сум дека има и повеќе. Тој исто така призна дека мастурбирал гледајќи ги тие слики. Живееме во други градови, но навистина се сакаме и планирам наскоро да се преселам кај него “, вели оваа девојка. Сепак, ова знаење целосно ја потресе, особено затоа што тој не го гледа проблемот.


„Тој вели дека не сторил ништо лошо, и за мене ова е поблиску до мамење отколку да гледам порно филмови – тука имаше некаква емотивна историја. Драго ми е што тој ми призна и што не се обиде да ме лаже, но, од друга страна, ова го разбирам како предавство “, признава таа. Таа додаде дека тој и се извинил и и рекол дека ќе ги избрише тие слики, но проблемот е што таа не му верува.


„Знам дека таквите работи се тешки за него, бидејќи дури и кога го замолив да избрише некои од моите слики што му ги испратив, морав да му повторам неколку пати, бидејќи тој се однесуваше лудо“, тврди оваа девојка. Таа вели дека е свесна дека можеби не може да ја открие целата позадина на ова, но дека се надева дека ќе може да процени дали нејзиното момче ја кажува вистината веднаш штом ќе се соочат лице в лице.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum