Маските ова лето ќе бидат моден детал

27 мај, 2020
213315_profimedia0499438615_ls

Поради мерките за безбедност поради кои мора да се носат заштитни маски овој период, а и во иднина додека не помине пандемијата на вирусот, тие станаа дел од нашето секојдневие, а со тоа и моден детал.

Така модните брендови почнаа да проеиведуваат маски со нивните логоа кои се продаваат по неверојатни цени , како на пример некои од нив чинат до долар. Ким Кардашијан го видела ова какко добар бизинис и ја лансирала својата модна линија на маски за заштита кој била продадена за помалку од еден час. Ако можат они зашто и вие да не си направите или ги украсите вашите маски, а во тој контекст еве неколку идеи:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi