12 прилики во кои Амал Клуни нè убеди дека црвената боја е неопходна во стајлингот

27 мај, 2020
amal 2

Можеби црвената генерално се поврзува со страста и љубовта, но во светот на модата и убавината, таа е поврзана со бринети, поточно црни жени – затоа што оваа боја е навистина експлозивна за нив, а убавата Амал очигледно е свесна за тоа.

Амал Клуни често можеме да ја видиме во целосно жолти или зелени комбинации, кои исто така, се бои кои ги поизразуваат со бринетите.

Сепак, црвената е дефинитивно нејзиното тајно оружје!

Дури и кога ги стилизира класичните бои во комбинација на црно-бело, Амал го комплетира стајлингот со црвен детал, затоа што е исто така свесна за ефективноста на оваа боја.

И не, целосно црвениот стајлинг никогаш не излегува од мода, во тренд може да биде само одредена боја која е повеќе во фокус – како што е мешавина од виолетово-црвена боја, што резултира во темно розев тон.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi