Ништо не одговара а игледа одлично! летен фустан на Анџелина Џоли кој секоја жена го посакува

3 јули, 2020
jolie slika

Лесна, удобна, и дава на кожата да дише и изгледа преубаво!

Глимицата Анџелина Џоли позната е по својот едноставен и впечатлив стил кој подразбира носење едноставни и лесни парчиња облека.

Убаво фустанче за секој ден во кој со 11 годишната ќерка Вивијан отиде на шопинг во Лос Анџелес.

Анџелина е видена како од автомобил излегува во бел фустан, средна должина на кој предниот дел е по краток од задниот, кој го краси со кратки ракави и чипка во пределот на градите. Направена е од лен, кој и овозможува на кожата да дише, поради што овој материјал е еден од најпопуларните во секоја летна сезона.

Модните портали не успеаа да дојдат до информација кој бренд го потпишува овој модел, но секако е лесен ленен фуста кој заштитен знак на летото и може да се најде во различни модел, должина и облик, па дури и не постои модна куќа која не нуди streetwear пачиња!

Џоли овој фустан го носеше со nude балетанки, а може да се комбинира и со сандали или еспадрили. Со додаток на чанта од слама би изгледало фантастично, а Анџелина одлучи оваа комбинација да ја носи со црна мини чанта. Иако секое парче поединечно не звучи како нешто што би одговарало, но Џоли изгледаше многу убаво.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi