Нов тренд: Апостолки како обувки за вечерни излегувања

14 јули, 2020
apostolki

Ова лето, апостолките се редизајнирани

Дали постои некој што не поседува барем еден пар папучи, популарно наречени апостолки? Тешко.

Ги носиме по дома, на плажа и всушност секаде каде можеме да помислиме.

Модната индустрија ги прилагодува за различни социјални прилики, а сега тие отидоа и чекор подалеку, така што покрај апостолките кои се носат во текот на денот, ги имаме и оние што се за вечерни излегувања, модерни и на високи потпетици.

View this post on Instagram

🦓 🐚 👡 I can’t wait to wear this outside ! @koibird

A post shared by Ellie (@slipintostyle) on

Постојат и рамни, но елегантни. Тие не се класични, изработени од гума или платно, туку од кожа, која убаво ќе се вклопи со елегантен изглед, но без високи потпетици.,

View this post on Instagram

Jeans are for grocery days 🛒 Shirt old @mango

A post shared by Marianne (@smythsisters) on

Тие се носат со ленени пантолони, фустани, па дури и се вклопуваат со повеќе деловна верзија со сако.

Без оглед на кој начин да изберете да ги носите, верувајте дека нема да погрешите, затоа што тие се дефинитивно хит оваа летна сезона.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi