Ова лето носиме смели бои и модели: Неутрални тонови во комбинација со силни светли бои се летниот хит број 1! (ФОТО)

16 јуни, 2020
boi

Иако нијанси на црна, сива или песок боја се класика која никогаш не излегува од мода, сега е време да ја збогатите вашата гардероба со разнобојни комбинации.

Светло сина, розева, нијанси на лаванда или нане боја, топла портокалова или различни пастелни нијанси: изберете помеѓу различните бои што ќе ви дадат стилски ексклузивитет и ќе донесат дополнителна доза на енергија, затоа што познато е дека боите имаат силно влијание врз нашето расположение.

Ако се плашите да користите светли силни бои, започнете со база на неутрални тонови и комбинирајте ги со светли нијанси. Ова може да вклучува светла розова јакна, сини фармерки, бела кошула, бели патики и црна торба. Може да комбинирате и шарени додатоци, не само чанта или чевли, туку и свилена марама, очила за сонце или капа.

Проверете ги овие инспиративни предлози:

View this post on Instagram

@ninasandbech

A post shared by WOMAN’S LOOK (@womanslook) on

View this post on Instagram

💜🤍 @leoniehanne

A post shared by WOMAN’S LOOK (@womanslook) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi