Сакате минимализам? Инспирирајте се од најдобрите летни комбинации на познатите

12 јули, 2020
сфсфсдф

И покрај летото и високите температури, овие девојки остануваат верни на основните и неутралните бои. Дури и ако изберат повесел тон, тој сепак останува во пастелната зона и секогаш е едноставен без никакви детали. Овие дами знаат да изгледаат одлично во лето, па ги издвоивме следниве комбинации.

View this post on Instagram

French Riviera? #daily

A post shared by Anouk Yve (@anoukyve) on

View this post on Instagram

Beach bound 🌊☀️

A post shared by Alexis Foreman (@alexisforeman) on

View this post on Instagram

Annonce @avnitaly Best of me time📖💚 #avnitaly

A post shared by Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek) on

View this post on Instagram

Pink breeze 🌸

A post shared by Caroline Blomst (@carolineblomst) on

View this post on Instagram

Allergic to Monday

A post shared by Leia Sfez (@leiasfez) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi