Најубавата жена на светот продолжува со секси фотки: Овој пат ги покажа градите и пегите на лице!

27 мај, 2020
бела 2

Американската манекенка Бела Хадид (23) објави нови провокативни фотографии од карантин во кој е веќе два месеци.

Таа позирала во секси зелено бикини и ги воодушевила следбениците на Инстаграм.

Покажала дел од градите a и селфи без шминка на кое се гледаат пегите кои ги има на носот, додека усните и се нашминкани со розев сјај.