Не можам да престанам да мислам на него! Девојка која се заљуби во цимерот на нејзиниот дечко после жешка тројка!

12 септември, 2020
тројка

Без разлика дали сте љубител на групен секс или не, сигурно сте чуле за нечии искуства.

И искуствата се разновидни.

Но, некои непредвидени работи исто така можат да се случат, така што нешто оди во сосема поинаква насока во споредба со она што го очекувавте.

23-годишна девојка, со оглед дека врската стана сериозна, се пресели со момчето во станот што го дели со неговиот цимер, за време на карантин.

Бидејќи сакаат да пробуваат сè во кревет, момчето еден ден предложи да имаат тројка со неговиот цимер.

Веруваме дека да знаеше дека девојчето полудело по човек кој требало само да ја разбие монотонијата во нивната врска, тој горко ќе се покаеше.

Цимерот беше маѓепсан

„Сексот стана подобар затоа што можевме да поминеме многу повеќе време заедно, и имаме свој простор. „Бидејќи сакаме да пробаме сè во кревет, тој ми предложи секс во тројка – и тоа со неговиот цимер“, рече 23-годишникот.

„Пиевме малку и јас бев целосно опуштена затоа што добро го познавам ова момче. „После сексот, немаше непријатна тишина и двајцата се согласија дека можеме да го повториме тоа искуство“, додаде таа. Сепак, таа го избегнува тоа затоа што нејзиниот цимер почна многу да ја привлекува и би сакала да проба секс само со него.

„Не можам да престанам да размислувам за тоа, не знам што да направам“, заклучи таа и побара совет од познатиот колумнист и експерт за врски Дејдр Сандерс.


Дали атракцијата ќе исчезне? „Сексот во тројка само ја уништи вашата врска со вашиот партнер. Се чувствувате незадоволни и чувствувате силна привлечност кон другата личност, која очигледно може подобро да ве задоволи.

Заборавете на идејата повторно да спиете со вашиот цимер ако сакате да ја одржите вашата врска “, советува Деидре. „Атракцијата ќе стивне. „Имајте на ум дека добриот секс за жени не зависи од големината на пенисот, и затоа вашето момче може да биде overубовник исто како и неговиот пријател, тој само треба да научи“, беше одговорот.